Barca stále hraje o titul

La_liga_logo_wide

Ve Španělsku to už vypadalo na uzavřenou záležitost, ale oba tradiční rivalové se do boje o ligový titul dokázali vrátit a to velmi přesvědčivě.

Barcelona konkrétně tahá sérii pěti vítězství v řadě, ale to není celé, naposledy totiž prohráli ligový zápas 5.12.2020 v Cádizu a během této doby remizovali pouze třikrát. Zvláště poslední výsledek Atlética Madrid jí dává velkou šanci. Atleti totiž včera prohrálo 1:0 v Seville a po 29 zápasech má 66 bodů. Barca dnes výhrou může získat tři body, které ji posunou na hranici 65 bodů, do konce ligy přitom zbývá ještě 9 kol. Hrát dnes nebudou ani Neto, ani Fati a otazník visí nad dostupností Coutinha.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Její dnešním soupeřem je Real Valladolid, aktuálně 16. tým ligové tabulky. Valladolid získal v posledních 5 zápasech 6 bodů za jednu výhru a tři remízky, ale proti Barceloně se mu příliš nedaří. Posledních pět vzájemných zápasů v rámci La Ligy prohrál a to s celkovým skóre 11:1. Ten poslední na Camp Nou si připsal pouze čestný zásah v demolici 5:1, poslední zápas celkem hrál doma a tam to také neskončilo slavně, 0:3. Valladolid se navíc potýká s pořádnou marodkou, chybí mu až 9 hráčů.

Jasným favoritem je FC Barcelona s kurzem 1.12. Šokující vítězství Valladolidu je v nabídce s kurzem 26.00, remízu tam najdeš za rovných 10.00.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!