Baník dnes musí napravit výprask v poháru

fortuna_liga_logo

Ostravský klub zatím ve třech ligových kolech v roce 2020 neprohrál a díky výhře by se mohl posunout na třetí příčku, o bod před Jablonec.

Trenér Kozel zatím pozitivní?

Nový trenér Baníku Ostrava, Luboš Kozel, zatím sice drží ligovou neporazitelnost a jeho tým získal 7 bodů z dostupných 9, nicméně prohra 0:5 venku proti Spartě se fanouškům rozhodně nelíbila a budou požadovat odplatu na příštím soupeři. To by mohlo být pro Baník dobré, pokud bude na Městském stadionu ve Vítkovicích solidní návštěva, fanoušci mohou domácí hnát dopředu.

Slezský klub má sice několik zraněných hráčů, chybět budou např.: Jánoš, Pokorný, O. Šašinka a otazník visí i nad Kuzmanovičem, ale ani to by mu nemělo zabránit v tom, aby postavil silnou jedenáctku a aspiroval na výhru.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

S čím přijede do Ostravy Mladá Boleslav je otázkou. Mladoboleslavští letos v lize ještě nevyhráli, ze tří zápasů získali 2 body a v posledním vzájemném zápase navíc dostali od Baníku doma 0:2. Mladá Boleslav venku získala pouze 6 z celkem 34 bodů, Ostravští naopak doma už 10 ligových zápasů neprohráli, z toho dokázali šestkrát zvítězit.

Boleslavi se nicméně v minulém zápase prosadil záložník Lukáš Budínský, který tak korigoval skóre pohárového zápasu ze 4:0 na 4:2. Pokud se prosadí i na Baníku, mohl by jeho klub pomýšlet na zisk alespoň nějakého bodu.

Na výhru domácích je kurz 1.73*, na remízu 3.90* a výhra hostí je za 5.20*.

Také tento ligový zápas můžete sledovat pomocí online streamu na webu Fortuny.

Chance: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Chance sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Jak streamy na webu Chance sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou „Play“. Lze také filtrovat aktuální zápasy podle toho, zda mají dostupný stream.

*Kurzy aktuální u sázkové kanceláře Fortuna, 9.3.2020, 09:30.