Automaty Fortuna – Jak hrát o maximální možné výhry?

Na automatech v online casinu Fortuna Vegas se dají vyhrát opravdu velké peníze. Podívejte se, jak hrát až o půl milionu.

Na všech hracích automatech můžete v online casinu Vegas od Fortuny hrát zcela zdarma, bez vkladu i skutečných výher. Prostě jen tak pro zábavu. Zároveň jde ale také o místo, kde máte možnost hrát po založení herního účtu o výhry ve výši až 500 000 Kč! A to na jediné zatočení.

Tip:
Hrací automaty ve Vegas přinášejí statisícové výhry

 

Jak hrát na automatech ve Vegas o 500 000 Kč?

Abyste mohli začít ve Vegas vůbec hrát, musíte si u Fortuny založit herní účet. Po úplné registraci máte navíc nárok na vstupní bonus až 25 000 Kč za první čtyři vklady na vaše trvalé herní konto. Bez něj si o skutečné výhry nezahrajete.

Následně přejděte do sekce s automaty a vyberte si ten, který si chcete zahrát. Na výběr máte z 45 automatů a téměř všechny mají stanovenou maximální možnou výhru na jedno roztočení na částce půl milionu korun. Mějte na paměti vždy hlavně jednu věc – čím více vsadíte na jedno roztočení, tím víc můžete získat. Pro nejvyšší možnou výhru tak nastavte sázku na řadu na maximální možnou hodnotu.

Tip:
Hrajte v online casinu Vegas s bonusem až 25 000 Kč