Automat Hunter’s Spirit vyplácí velké výhry, roztočte ho také!

Synot Tip casino zaznamenalo v posledních dnech hned dvě velké výhry, které hráčům vyplatila jedna a ta samá hra – automat Hunter’s Spirit. Štěstí na této oblíbené online mašině můžete zkusit i vy, klidně s bonusem 500 Kč pro nové hráče bez vkladu.

Hunter’s Spirit patří mezi nejhranější hry v Synot Tip casinu a popravdě řečeno se není vůbec čemu divit. Jeho precizní zpracování a originální tématika se symboly indiána, orla, vlka či bizona uchvátila celou řadu hráčů. Popularitě se ale těší i díky speciálním funkcím včetně volných zatočení a divokým symbolům Wild s násobitelem výher, které zvyšují šanci na pořádnou výhru.

Nepřehlédněte: Bonus pro každého: 500 free spinů na automaty jen za registraci

Na pořádný balík si v posledních dnech na této hře sáhli v herně od Synot Tipu rovnou dva hráči. První z nich vystupující pod přezdívkou Maracana1 si na tomto pětiválcovém automatu vytočil 247 tisíc, o pár dní později přinesl indiánský lovec štěstí také klientovi s nickem JT21212121. Ten se proklikal k super výhře 211 tisíc.

Roztočte automat Hunter’s Spirit s bonusem pro nové hráče

Jednu z nejoblíbenějších online her si můžete v Synot Tip casinu zahrát i vy. Stačí automat spustit v režimu za peníze a rázem jste ve hře až o půlmilionovou výhru na jediné zatočení. Jestli ještě nemáte v herně registraci, založte si účet online kliknutím na tento odkaz. Na každého nového hráče čeká jen za dokončení registrace bonus 500 Kč bez nutnosti vkladu, který můžete prosázet třeba právě na automatu Hunter’s Spirit.