Atlético může odskočit na rozdíl 10 bodů

La_liga_logo_wide

Atlético Madrid letos válcuje soupeře v La Lize neskutečným způsobem. Odskočí v dnešní předehrávce pronásledovatelům na rozdíl 10 bodů?

Forma Atlética Madrid je opravdu záviděníhodná. V lize vyhrálo už 8 utkání v řadě a na druhou Barcelonu má kromě sedmibodového náskoku také dva zápasy k dobru. Tým Diega Simeoneho zatím také prohrál pouze jeden zápas a 16 se zatím odehraných 19 zvládli vyhrát. Je to o to působivější, že v poslední den letního přestupového okna přišli o stálici zálohy, Thomase Parteyho, který odešel do Anglie.

Celta Vigo zatím hraje klidný střed tabulky, i když jeho forma se v posledních zápasech trochu zhoršila. V posledních pěti zápasech ani jednou nevyhráli, na tři prohry ale navázali dvěma remízami. Celta však dala pouze 24 branek, což je o 16 méně, než zatím Atleti, v defenzivě je to rozdíl ještě větší, inkasovala o 21 gólů více (Atlético má nejlepší obranu v lize, inkasovalo pouze 10 branek).

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Oby týmy také v rámci ledna vypadly z poháru a možná to bylo právě to, co Atlético Madrid nakoplo k dalším výhrám v lize. Prohra se třetiligovým týmem Cornella totiž rozhodně v plánu nebyla. Na další výhru domácích v řadě si dnes můžeš vsadit s kurzem 1.66, remíza je v nabídce Tipsportu za 3.73 a výhra Celty a 6.44.

Zápas začíná od 21.00 a sledovat ho můžeš i na TV Tipsport!

Kdo se dnes bude ve Valencii radovat? Budou to domácí, jejichž výhru si můžeš na tiket přidat s kurzem 2.51? Nebo se zadaří Celtě Vigo, kterou si můžeš vsadit za 2.97? Remíza je v nabídce s kurzem 3.46.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!