Arsenal, Chelsea a Man City se dnes předvedou v FA Cupu

arsenal_facup

Už ve 2 hodiny začne první ze tří dnešních čtvrtfinálových zápasů v rámci anglického FA Cupu.

Arsenal musí pohár prioritizovat

V lize je to velká bída a tak by pro Arsenal dávalo smysl, zkusit vrhnout vše dostupné na výhru v FA Cupu. Od toho jej případně samozřejmě dělí ještě tři zápasy, včetně toho dnešního proti Sheffieldu United. Venku už s nimi Arsenal v této sezóně prohrál, konkrétně 1:0 v říjnu 2019. Napraví si dnes kádr Arsenalu trochu reputaci? Na jejich výhru si můžeš vsadit s kurzem 2.31. Remíza je oceněna kurzem 3.16 a výhra Sheffieldu pak 3.18.

Od 17:00 se rozběhne ten zřejmě nejvyrovnanější čtvrtfinálový duel, Leicester – Chelsea. V ligové tabulce jsou na 3. a 4. místě, přičemž je dělí jediný bod. Favoritem je dnes Chelsea a kurzy jsou rozdány podobně jako v zápase Arsenalu, 3.15 na výhru Leicesteru, 3.34 na remízu a 2.24 na vítězství Chelsea.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

No a od 19:30 vše zakončíme papírově nejjednoznačnějším mačem, Newcastle – Manchester City. Před zápasem jsou City obrovským favoritem a není se čemu divit. Newcastle má sice v posledních pěti zápasech lepší bilanci, než Citizens, ale není jisté, že jim to pomůže v dnešním zápase. Kurz na výhru favorizovaného City je pouze 1.22, remíza je možná v kurzu 6.59 a překvapivé vítězství Newcastlu United si můžeš dát na tiket s kurzem 11.80.

Také tento pohárový zápas můžete sledovat pomocí online streamu na webu Tipsportu.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Chance sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.