Americká ruleta se dvěma nulami: Kde hrát online?

V online casinu Vegas od Fortuny si můžete zahrát hned několik ruletových her. Nechybí mezi nimi ani americká ruleta.

Americká ruleta je v jednom ohledu oproti ostatním výjimečná. Zatímco klasická francouzská či evropská ruleta se hraje s jednou nulou, při hraní americké máte možnost si kromě obyčejné nuly vsadit také na nulu dvojitou. Jde o typ rulety hned se dvěma nulami. To vám dává šanci využít další kombinace sázek navíc a vytočit si vytouženou výhru.

Stejně jako většinu her v online casinu od Fortuny lze hrát i Americkou ruletu zdarma jen za takzvané hrací peníze. To uvítají zejména začínající a nezkušení hráči, všechny funkce hry a její principy si mohou „osahat“ bez nutnosti vkladu.

Tip:
Evropská ruleta: Jak hrát v online casinu Vegas

Jak hrát Americkou ruletu ve Fortuna Vegas?

Velkou výhodou je přítomná intuitivní a okamžitá nápověda, kterou ocení nejen začínající, ale i zkušení hráči. Jakmile najedete na jakoukoli pozici na herním stole, zobrazí se okno s typem sázky, která je umístěná do oblasti sázení, výplata daného typu sázky, minimální a maximální sázkové limity pro daný druh sázky a výše vaší aktuální sázky na dané pozici.

Svoji sázku jednoduše umístíte na číslo, nebo oblast sázení. Každým kliknutím na oblast sázení přidáte k sázce jeden žeton vybrané hodnoty. Kuličku roztočíte kliknutím na tlačítko „Točit“.

Tip:
Vyzkoušejte novou online ruletu se sázkou na diamant!

K dispozici ale máte i několik dalších užitečných funkcí. Kliknutím na „Zdvojnásobit“ zdvojnásobíte své sázky umístěné na stole. Kliknutím na „Odstranit sázky“ se ze stolu odeberou všechny podané sázky. Pro umístění stejné sázky jako během předchozího roztočení klikměte po roztočení na „Vsadit znovu“ a poté na tlačítko „Roztočit“, kterým roztočíte míček.

-> Založte si u Fortuny účet a hrajte Americkou ruletu s bonusem až 25 000 Kč!