Alternativa ke klasickým válcům? Vyzkoušejte Bonus Bowling!

Česká online casina, to jsou především klasické válce a ruleta. Čas od času ale není od věci vyzkoušet si i nějakou jinou hru. Zajímavou alternativu k osvědčené klasice skýtá třeba Bonus Bowling – jednoduchá, ale zábavná hra založená na sázení na výsledky hodů v bowlingu.

U málokteré hry odhalíte jednodušší pravidla jako v případě Bonus Bowlingu. Vaším úkolem je uhodnout, kolik kuželek spadne po dvou hodech. Hra je zajímavá v tom, že má lehký přesah do kurzového sázení. Na každou možnost počtu shozených kuželek je totiž vypsán příslušný kurz.

Tip: Zahrajte si Bonus Bowling s bonusem 400 Kč

Jak hrát Bonus Bowling?

Ať už hrajete zdarma, či za peníze, po spuštění hry se rovnou můžete pustit do uzavírání sázek. Jednoduše si vyberete, kolik peněz a na jaký součet bodů chcete vsadit. Kromě konkrétního počtu si můžete vsadit na „strike“ (první hod srazí všech 10 kuželek) a „spare“ (všech 10 kuželek je sraženo dvěma hody). Výhodou je, že si lze najednou vsadit klidně na všechny příležitosti.

Až dokončíte sázky, přes tlačítko „Hodit“ počítač vypustí dvě bowlingové koule a podle počtu shozených kuželek se vypořádají sázky. Jde o opravdu jednoduchou hru, při které si ovšem užijete spoustu zábavy.

A navíc! Atraktivitu Bonus Bowlingu zvyšuje speciální zlaté kolo. Když v něm padne strike, okamžitě vyhráváte destinásobek své celkové sázky na kolo. Zlaté kolo poznáte podle ikony v pravém horním rohu.

Hrajte zdarma s bonusem

Láká vás si Bonus Bowling vyzkoušet? Pak neváhejte a založte si herní účet ve Fortuna casinu, kde můžete bowlingové koule roztáčet se štědrým bonusem ve výši 400 Kč bez nutnosti vkladu. Stačí pouze dokončit registraci a hrajete zdarma o reálné výhry!