Aktuální bonusové akce u Sazka Her: Jak získat 4 tisíce do hry?

V online herně Sazky Hry to pořád žije, a to nejen díky stále širší nabídce automatů, ale i pravidelným akčním bonusovým nabídkám. Momentálně probíhají dvě – Happy Friday a Hot Summer. Z obou můžete dohromady vytěžit luxusních 4 000 Kč.

  • Hot Summer

Hledáte způsob, jak si zpříjemnit závěr letních prázdnin a poslední horké dny? Pak vám dozajista přijde vhod akce nazvaná Hot Summer, která přináší pořádně žhavý a lákavý bonus. Až do 8. září máte jedinečnou příležitost získat zdarma 50 % svého vkladu, a to až do výše 3 000 Kč. Minimální vklad je stanoven na dvě stovky a bonusovým kódem je příznačné heslo „vedro“.

Doporučujeme: Hrajte Thunderkick automaty s bonusem 300 Kč za registraci

  • Happy Friday

Jak napovídá název, druhá z probíhajících akcí na Sazka Hrách je zaměřená na pátky, které můžete mít opravdu veselé. Stačí si kdykoli v tento den vložit na své konto alespoň 100 Kč společně s promo kódem „patek25“ a bonus 25 % ke vkladu je váš. Maximálně si můžete přijít na 1 000 Kč.

U Sazka Her na vás čeká bonus už za registraci!

Obě výše popsané akce u Sazka Her jsou určené jen pro hráče s trvalým herním kontem, takže jestli jste doteď s registrací u Sazka Her váhali, nyní je ideální čas. Účet si snadno založíte kliknutím na tento odkaz a z pohodlí domova a online registraci následně i dokončíte. Podrobný návod najdete tady.

A pozor! Po ověření registrace a přechodu na trvalé konto vám náleží odměna 300 Kč, navíc se automaticky dostáváte do hry o vstupní bonus až 5 000 Kč.

→ Chci si založit účet u Sazky Her a hrát online hry s bonusem