AKO bonus: Sazkabet navyšuje výhry až o 100 %!

Využijte na českém trhu kurzových sázek ojedinělou a přelomovou novinku. Sazkabet automaticky navyšuje všem hráčům výhry až o 100 %. Podívejte se, jak bonus získat.

Sázková kancelář Sazkabet odměňuje na jednoduchém principu – čím více sportovních zápasů na svůj AKO tiket zařadíte, o to víc vám bude navýšena výhra.

5 zápasů na tiketu = + 10 %
10 zápasů na tiketu = + 30 %
nad 25 zápasů na tiketu = + 100 %
 

Na zisk AKO bonusu se vztahují jen tři základní pravidla:

  • Tiket obsahuje alespoň 2 předzápasové sázkové příležitosti
  • Každá příležitost na tiketu má kurz alespoň 1,15
  • Procentuální výše zvýhodnění je přesně dána poměrovou tabulkou pro výpočet AKO bonusu. Naleznete ji ZDE.

Tip:
Přehledně: Vše o sázení u Sazkabetu

 

Jak to funguje v praxi?

Na obrázku níže můžete vidět, jak navýšení výhry na tiketu vypadá v praxi. Sázkař na svůj tiket zařadil 10 fotbalových zápasů, za tento počet mu Sazkabet navýšil výhru o 30 %. Při sázce ve výši 50 Kč se mu výhra díky bonusu zvedla o téměř 2 000 Kč.

Na jaké sporty mohu sázet, abych měl na AKO bonus nárok?

Sázet můžete na tyto sporty: fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házená, americký fotbal, baseball, futsal, snooker /pool, šipky a box (kromě sázkových příležitostí specifikovaných níže). AKO bonus je nabízen na všechny sázkové příležitosti kromě sázky bez remízy (a to včetně úseků hry), hráčských speciálů (např.: střelci branek, dosáhne bodů, obdrží kartu a to včetně speciálních sázek na hráče) a dlouhodobých sázek (například – vítěz turnaje/události, umístění, kdo lépe, postup).

AKO bonus není nabízen, pokud je součástí tiketu nesportovní sázka (např.: politika, zábava, volby).