Akce o bonusy v online casinu Vegas prodloužena!

Online casino Fortuna Vegas prodlužuje akci o lákavé bonusy pro své hráče. 500 Kč do hry nebo 5 000 věrnostních bodů na sportovní sázky můžete získat až do 21. září!

Jak na to? Vyberte si bonus, který je pro vás zajímavější a výhodnější, a hrajte hrací automaty v casinu Vegas. Je to jednoduché.

500 Kč ve Hře týdne

Hrou tohoto týdne je v online casinu Vegas výherní automat Top Gun inspirovaný slavným filmovým trhákem. Mimořádnou odměnu 500 Kč na vaše další hry získáte tím, že od pondělí do čtvrtka 21. září budete každý den ve Hře týdne hrát alespoň za 500 Kč. Pokud to splníte, v pátek se můžete těšit na připsání bonusu.

5 000 věrnostních bodů na sportovní sázky

Každý den až do 21. září se můžete nechat odměnit věrnostními body za hraní na online automatech v casinu Vegas. Hrajte kterýkoli den alespoň za 5 000 Kč a následující den vám přibude na hráčském účtu 5 000 věrnostních bodů, za které si můžete vsadit na některou ze sázkových příležitostí z nabídky Fortuny. Bonus můžete získávat opakovaně.
 

Už máš svůj bonus vybraný? Moc dlouho se nerozmýšlej, další prodloužení akce už Fortuna nechystá. Chci začít hrát v online casinu Fortuna Vegas se vstupním bonusem až 25 000 Kč hned!