Akce 50 pro nejrychlejších 10

vitezove-akce-50

Ještě nemáš založený účet u Fortuny? To je dobře! Nyní k jeho založení, kromě standardního vstupního bonusu, můžeš získat ještě speciální bonus od nás.

Prvních 10 Fortunou nepolíbených zájemců má od nás možnost získat 50 Kč, co pro něj musíš udělat? Napiš nám na mail info(@)rossban.com, že máš zájem o tuto akci a my ti pošleme speciální odkaz přes který se u Fortuny zaregistruješ.

Jak to bude probíhat dále? Je to snadné!

Pošleš nám screenshot e-mailu potvrzujícího registraci u Fortuny, na němž je vidět datum a tvůj nick

Screenshot stačí takto:

Pošleš nám screenshot transakční historie, na němž je vidět datum vkladu a tvůj nick

Na hráčský účet si vlož, kolik sám uznáš za vhodné. Fortuna novým hráčům nabízí 100% bonus na první vklad a to až do výše 3000 Kč, byla by škoda ho nevyužít. Screenshot stačí takto:

Pošleš nám screenshot stavu účtu, na němž je vidět plné ověření a tvůj nick

Nastavíš si herní limity, přidáš platební metodu a pak ověříš identitu. S ověřením účtu z domova lze všechno zvládnout za několik minut. Ověření účtu bez návštěvy pobočky je možné pro klienty České spořitelny, Air bank, Monety, KB, ČSOB, EQUA bank nebo Poštovní spořitelny. Za plné ověření účtu navíc dostaneš od Fortuny bonus 300 Kč! Screenshot stačí takto:

To je vše?

Ano, nic dalšího už není potřeba. Po doložení toho, že máš ověřený účet a na něm také první vklad od nás dostaneš 50 Kč na svůj účet jako poděkování. Pojď do toho a staň se jedním z vítězů!