50 Kč na sázky a 50 Kč do casina ZDARMA. Jen dnes!

SYNOT TIP opět přispěchal s tradiční oblíbenou jednodenní super akcí. Díky může každý zaregistrovaný hráč získat bonus 50 Kč na sázení a k tomu 50 Kč na hraní v online casinu. Tato akce ovšem platí jen v pondělí 5. srpna!

Jak získat bonus 50 + 50 Kč?

Na složitosti zapomeňte. Vsaďte si libovolný AKO tiket s kurzem alespoň 2 za 50 Kč a další padesátka je vaše. To samé platí v případě bonusu pro casino. Protočte na jakékoli hře v nabídce 50 Kč a SYNOT TIP vám následně stejnou sumu připíše na herní konto.

Jestli chcete využít tento exkluzivní bonus a nemáte u SYNOT TIP založený účet, klikněte na tento odkaz. Registraci kompletně dokončíte snadno a online z pohodlí domova. Každý nový hráč má navíc nárok na vstupní bonus v podobě pětistovky bez nutnosti vkladu. Jen dnes tak můžete získat celkem 600 Kč zdarma!

Může se hodit: Jak na úplnou online registraci do SYNOT TIP casina

Poznámka: Každý hráč má nárok na jednu odměnu v online casinu a jednu odměnu v kurzovém sázení. Bonusy budou na herní účet připsány nejpozději následující pracovní den. Odměny jsou na konto připisovány formou Benefit bodů (1 Benefit bod = 1 Kč).