5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her

Online herna Sazka Hry se těší čím dál většímu počtu spokojených hráčů a co do oblíbenosti šlape na paty zkušenějším konkurentům. Připravili jsme pět hlavních důvodů, proč tomu tak je.

1. Štědré vstupní bonusy pro nové hráče

Alfou a omegou bývá při výběru casina nabídka vstupních bonusů pro nové hráče. V případě Sazka Her se můžete těšit na štědrou nabídku. Prvních 300 Kč dostanete pouze za registraci – stovku získáte za první online vklad kartou či přes účet, čímž zároveň potvrdíte svou platební metodu, dalších 200 Kč na vás čeká po dokončení plné registrace. S plnohodnotným kontem na vás následně čeká ještě jeden super bonus – 100 % k vašemu vkladu až do výše 5 000 Kč. Celkově tak na každého nového hráče Sazka Her čeká příjemných 5 300 Kč do hry!

Nepřehlédněte: Jak získat maximální vstupní bonus 5 300 Kč u Sazka Her

2. Ověření totožnosti online přes banku

Jedním z nezbytných kroků k dokončení plné registrace je ověření své totožnosti. Bez tohoto kroku se prostě neobejdete. Se Sazkou můžete zůstat v klidu, už totiž není nutné běhat po městě a hledat nejbližší pobočku. Sazka Hry se zařadily mezi licencovaná online casina, kde je možné ověření identity provést v pohodě z pohodlí domova online, a to prostřednictvím své banky. Jestli patříte mezi klienty Air Bank, České spořitelny, Equa bank, ČSOB, Poštovní spořitelny či Monety Money Bank, máte vyhráno. Ověření přes banku vám zabere jen chviličku.

Také čtěte: Sazka Hry: Jak na úspěšnou registraci a ověření totožnosti – online

3. Spousta zábavy s moderními hrami

Každý má rád něco jiného, to není nic divného. A platí to i v případě online hracích automatů. Můžete si být jisti, že Sazka Hry uspokojí každého casino hráče. V nabídce najdete více než 50 super výherních automatů z dílen světově proslulých vývojářských firem NetEnt, NeoGames či Thundekick. Nabídka her se navíc neustále rozšiřuje. Spoustu zábavy si užijete s populárními hrami jako jsou Starburst, Gonzo’s Quest, Blood Suckers, Twin Spin, Dazzle Me, Fruit Shop a další. Odskočíte si občas rádi od automatů třeba k ruletě? Není problém, i tu u Sazka Her najdete.

Online výherní automat Gonzo’s Quest

4. Pravidelné promoakce a další bonusy

Mezi hlavní faktory, podle kterých se hráči rozhodují, zda si v daném online casinu založí herní účet, patří vedle výše vstupního bonusu a herní nabídky bezesporu i to, zda herna připravuje pro své klienty další bonusové nabídky. Sazka Hry připravují pro své věrné hráče pravidelné lákavé promoakce, jež se opravdu vyplatí využít. Každý, kdo má registraci delší dobu, může potvrdit, že tomu tak skutečně je. Chcete raději konkrétní důkaz? Momentálně probíhá akce Happy Friday, díky níž můžete každý pátek dostat další bonus 25 % ke svému vkladu až do 1 000 Kč.

5. Sazka = záruka kvality

Poslední, ale neméně důležitý důvod, proč se registrace u Sazka Her vyplatí. A tím je samotná značka Sazka. Ta sama o sobě zaručuje prvotřídní poskytované služby, záruku kvality, jistotu bezpečného hraní a také rychlý rozvoj. Některé výhody se mohou zdát jako zanedbatelné, ale věřte, že vám hraní ulehčí a zpříjemní. Jde zejména o podporu dostupnou 24 hodin denně a rychlé a bezproblémové výběry svých finančních prostředků z herního konta. Fakt, že Sazka vlastní na provozování online casina licenci od ministerstva financí, snad ani není nutné zdůrazňovat.

Tip → Založte si u Sazka Her herní konto a hrajte automaty s bonusem