5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

Sázení online je mezi českými sázkaři je rok od roku oblíbenější, oproti docházení do klasických kamenných poboček má totiž řadu výhod. Připravili jsme pro vás hlavní důvody, proč se vyplatí sázet online.

Sázení z pohodlí domova

Zjistili jste, že za chvíli začíná zápas, na který jste si chtěli vsadit, ale pobočka vaší oblíbené sázkovky je moc daleko? S online sázením už nebudete muset podobné situace řešit. Zkrátka si jednoduše zapnete počítač, přihlásíte se ke svému hernímu účtu a během krátké chvilky pošlete tiket do hry. Je to opravdu jednoduché. Stačí mít počítač či notebook a připojení k internetu a kvůli sázení už nemusíte vytáhnout paty z domu. Sázet samozřejmě můžete i přímo ve svém mobilu.

Možnost sázet kdekoliv 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

Většina kamenných poboček sázkových kanceláří má – až na některé výjimky – otevřeno většinou jen do 18 či 19 hodin. Poté máte smůlu. Jednou z největších výhod online sázení je fakt, že nejste limitováni otevírací dobou. Vsadit si jednoduše můžete kdykoliv se vám zachce. Ráno, večer, ale klidně i pozdě v noci. Čas nehraje vůbec žádnou roli. Díky tomu mohou sázkové kanceláře svým klientům nabízet také live sázky, s nimiž si můžete vsadit kdykoli během rozehraného zápasu.

Širší nabídka sázkových příležitostí

Další nesporná výhoda oproti sázení na pobočkách. Je jasné, že online prostředí umožňuje obsáhnout daleko větší nabídku sázkových příležitostí. Na internetu si zkrátka můžete vsadit i na méně známé sporty a soutěže, které byste v kamenné sázkovce nenašli. K rozšíření online nabídky přispěl hlavně nástup live sázek, které zahrnují řadu specifických sázkových příležitostí k právě probíhajícím zápasům. Stačí pár kliků a máte jako na podnose stovky různých sázek.

Sázení bez manipulačního poplatku

Provozování kamenných poboček sázkové kanceláře pochopitelně něco stojí, i proto jsou k uzavřeným sázkám účtovány manipulační poplatky. Ve většina případů jde o 10 % z výše vašeho vkladu. Při nízkých vkladech nejde sice o žádnou závratnou částku, ale pokud sázíte pravidelně a častěji, může se to prodražit. To platí i při sázení za větší finanční obnos. Při online sázení se tohoto poplatku navždy zbavíte, vždy totiž zaplatíte jen takovou sumu, za kterou chcete poslat tiket do hry.

Bonusy pro nové i stávající zákazníky

Sázkové kanceláře se logicky snaží přilákat co nejvíce zákazníků. Kromě nabídky výhodnějších kurzů než u konkurence jsou velkým lákadlem a tahákem i různé bonusy. Základem je vstupní bonus pro každého nově zaregistrovaného sázkaře, který dnes nabízejí všechny přední sázkovky. Díky nim můžete mnohdy získat i 100 % ze svého prvního vkladu na nově založené herní konto, někde dostanete i peníze na ruku na své první sázky. Stávající sázkaři pak mohou využít třeba bonusové zvýhodnění kurzů na svých tiketech a podobně.