5 důvodů, proč hrát online poker na Pokerstars

PokerStars je největší a zároveň nejoblíbenější online pokerovou hernou na světě. Sestavili jsme pro vás pět důvodů, proč si k hraní online pokeru vybrat právě tuto hernu.

Pokerový software

Velkým plusem herny PokerStars je její a pro uživatele velmi přívětivý software. Je zárukou té nejlepší zkušenosti s hraním online pokeru. Nabízí vše od intuitivních prvků pro základní hru až po sofistikované funkce pro pokročilé uživatelePokerStars svůj pokerový software neustále aktualizuje a vylepšuje, abyste si svou hru co nejvíce užili. Po jeho stažení není nutné za každou cenu hrát za opravdové peníze, vše si můžete zkoušet jak dlouho chcete za virtuální peníze zcela bez rizika. Software je možné nainstalovat i v češtině.

Tip:
PokerStars: Jak získat bonus za vklad – návod

 

Možnost hrát i v mobilu

Zábavu při hraní pokeru na PokerStars si můžete užívat ať už jste kdekoli. A to díky aplikaci PokerStars Mobil Poker, která je dostupná ke stažení pro mobilní zařízení s operačním systémem Android či iOS. Z mobilu přímo ve vaší ruce tak můžete hrát poker proti milionům uživatelů po celém světě. Využijte třeba funkci „Hrát nyní“, která vám umožní okamžitě vstoupit do vašich oblíbených her a turnajů jediným kliknutím.
 

Vklady a výběry peněz

Další nesporně velkou výhodou herny PokerStars je široká škála možností, jak vkládat peníze na svůj herní účeti jak je případně vybírat zpátky. Nejdete mezi nimi všechny nejběžnější způsoby. Finanční prostředky pro hraní online pokeru můžete na své konto vkládat jak přes pokladnu na klasickém stolním počítači, tak i přes telefon nebo tablet díky snadno ovladatelné mobilní pokladněPokerStars navíc umožňuje svým hráčům možnost nastavit si vlastní týdenní limity pro vklad reálných peněz.
 

Turnajová nabídka

online pokerové herně PokerStars nikdy nebudete mít nouzi o nedostatečný počet otevřených stolů. Nabídka turnajů je totiž obrovská. V garantovaných turnajích se týden co týden na výhrách vyplácejí desítky milionů dolarů. PokerStars je také domovem těch nejlepších online turnajů a pokerových sérií na světě. Jde například o WCOOP – mistovství světa v online pokeru nebo TCOOP – mistrovství světa v turbo turnajovém pokeru.
 

Online škola pokeru

Chcete začít hrát online poker, ale bojíte se, že si nebude v začátcích vědět rady? PokerStars má pro vás řešení. Díky bezplatné online pokerové škole Intellipoker si osvojíte nezbytné základy této populární hazardní hry. Jde o tréninkovou síť, která začátečníkům pomocí kurzů vysvětlí základy pokeru, aby mohli začít hrát pro zábavu, nebo se rovnou pustili do hraní za opravdové peníze. Pokročilejším hráčům zase pomůže rozvíjet a vylepšovat jejich pokerové dovednosti. S PokerStars tak nikdy nevypadnete z tempa!