4 kroky k ověření osobních údajů u Sazka Her přes banku

Kompletní registraci u Sazka Her lze zvládnout online. Ani pro ověření svých osobních údajů už není nutné za každou cenu navštěvovat pobočku, tento nezbytný krok k dokončení registrace můžete udělat rovněž po internetu, a to prostřednictvím své banky. Podle následujícího návodu o čtyřech krocích to zvládnete i vy.

1. krok – Po vyplnění úvodního registračního formuláře se přihlaste do svého dočasného účtu na herním portálu Sazka.cz. V přehledu o účtu pak vyberte možnost „Ověřit osobní údaje“.

2. krok – Na následující obrazovce vyberte svou banku. Službu ověření totožnosti aktuálně podporují tyto banky: Air Bank, Raiffeisenbank, Česká spořitelna, Komerční banka, Moneta Money Bank, ČSOB, Equa bank, Fio, Unicredit a Creditas.

3. krok – Po kliknutí na ikonku vaší banky se přihlaste do internetového bankovnictví. Je důležité zmínit, že účet musí být veden na jméno, které jste uvedli při registraci. V opačném případě by logicky nemohlo k ověření dojít.

4. krok – Až budete přesměrování do internetového bankovnictví, odsouhlaste bance předání vašich osobních údajů do Sazky pro kontrolu, rozsah předaných údajů je obdobný jako při registraci. Výsledek kontroly obdržíte vzápětí na email, který jste uvedli při registraci.

Jakmile dojde k ověření vašich osobních údajů, uděláte důležitý krok k trvalému hernímu kontu u Sazka Her. Abyste mohli libovolně provádět vklady i výběry a hrát všechny online hry v nabídce bez omezení, ještě musíte ověřit platební metodu (ověříte prvním vkladem) a email a nastavit si herní limity. Po přechodu na plnohodnotné herní konto obdržíte zdarma 300 Kč na hraní, následně jste ve hře o další bonus 100 % ke svému vkladu až do výše 5 000 Kč.

Mohlo by vás zajímat: Unikátní novinka: Zahrajte si hry zaměřené na dovednosti!