30 volných zatočení na automatu jen za přihlášení

Využijte další speciální adventní nabídku v online casinu Tipsport Vegas. Na jaký dárek se dnes můžete těšit?

Jelikož seadventní kalendář se skvělými dárky pomalu blíží ke konci, tak to dnes můžete v herně od Tipsportu můžete pořádně rozpálit s ohnivým žolíkem a náloží zatočení zdarma.

Přihlaste se během dnešního dne ke svému hráčskému kontu ve Vegas a vyzvedněte si 30 volných zatočení na automatu Fire Joker s možností hrát o opravdové výhry!
 

Jak získat 30 volných zatočení na automatu zdarma?

Velmi jednoduše. Stačí se kdykoli během pátku 22. prosince přihlásit ke svému hernímu kontu v Tipsport Vegas. Pokud ho ještě nemáte, registraci se vstupním bonusem až 5 000 Kč za vklad můžete snadno provést přes tento odkaz.

Po úspěšném přihlášení už jen spusťte automat Fire Joker v režimu za reálné peníze, 30 volných zatočení na vás čeká přímo ve hře. Stačí roztočit válce a užít si hry zdarma!
 

Poznámka: Výhry dosažené z her zdarma se připisují jako bonusové peníze. Pokud se vám podaří získat výhru z volných točení, bonus před výběrem z účtu během následující 3 dní 10x prosázejte.
 

Speciální adventní kalendář v Tipsport Vegas se nám sice pomalu chýlí ke konci, ale pořád je o co hrát, tak neváhejte a užijte si dnešní štědrou nadílku! Bonus až 50000 Kč