3. kolo La Ligy nabídne 4 zápasy

La_liga_logo_wide

Ve 3. kole jsou v La Lize stále 4 týmy, které ještě neodehrály ani zápas. Dnes se k tomu dostane nováček z Elche, zbylé týmy až v rámci neděle.

Dnes tedy zbývají k odehrání čtyři zápasy, utkání Barcelona – Elche a Real Madrid – Getafe se budou hrát v náhradních termínech, které budou ještě upřesněny.

Ve 13:00 začne zápas Alaves – Getafe. V domácím zápase Alaves jsou dnes opět favoritem na výhru hosté. Výhru Getafe si můžeš vsadit s kurzem 2.47, zatímco vítězství domácího Alaves za 3.52. Remíza je k mání s kurzem 2.82.

Od 16:00 začíná zápas Valencia – Huesca. Valencia je v utkání proti nováčkovi soutěže favoritem na výhru, s kurzem 2.05. Po prohře s Celtou Vigo se bude chtít vrátit na vítěznou vlnu. Kurz na výhru Huescy ale není nijak závratně vysoký, pouze 3.83. Remízu pak můžeš vychytat s kurzem 3.43.

V 18:30 svou sezónu, po pěti letech mimo La Ligu a dvou kolech v ní, zahájí také Elche, které doma přivítá Real Sociedad. Ten má prozatím na kontě dvě remízy, 1:1 s Valladolidem a 0:0 proti Realu Madrid. Hosté však mají obrovské potíže se zraněními, hrát nebude minimálně 6 hráčů, pravděpodobně však až 9! Přestože domácí mají, co se týče zranění, čistý štít, i tak jsou dnes outsiderem, s kurzem na výhru 4.21. Na výhru Realu Sociedad si můžeš vsadit s pěkným kurzem 1.99. Remíza je k mání s kurzem 4.14.

Ve 21:00 se podruhé v tomto ročníku ukáže také Bílý balet. Real Madrid nastoupí k zápasu na hřišti Realu Betis. Madridu budou chybět Asensio, Diaz, Hazard, Isco, Lucas a Eder Militao, na straně Betisu pak Camarasa, Guerrero, Martin a nejspíše i Guardado. Favoritem jsou i zde hosté, kurz na ně je 1.86. Vítězství domácích si můžeš vsadit za 4.16, remízu pak s kurzem 3.84. Tento zápas můžeš sledovat také na TV Tipsport.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!