3 důvody, proč stojí za to vyzkoušet Thunderkick automaty

I čeští hráči si mohou konečně užívat na originálních automatech od Thunderkicku, a to díky Sazka Hrám. Tady jsou hlavní důvody, proč stojí za to automaty z dílny pověstného vývojářského studia vyzkoušet.

Originální zpracování a maximální požitek z hraní

Jestli je něco, čím se hry Thunderkicku od produktů ostatních vývojářů odlišují, pak je originální a netradiční zpracování. Takové automaty nikdo jiný nevyvíjí. Pokud už jste se setkali třeba s výherním automatem Esqueleto Explosivo, musíte nám dát za pravdu. Jestli jste ale dosud neměli tu čet, pak doporučujeme podívat se na tuto recenzi, kde hru inspirovanou slavným mexickým svátkem Den mrtvých detailně přibližujeme.

Mezi další přednosti a zároveň charakteristické rysy Thunderkick automatů patří rovněž skvělá grafika, povedené animace a zvuky a také různé vtipné efekty. To podtrhují i další dva zástupci u Sazka Her – Pink Elephants a The Rift. Švédské vývojářské studio si zkrátka zakládá na tom, aby se hraní her z jeho díly stalo opravdovým zážitkem. A to se mu daří.

Online automat Pink Elephants

Statisícové výhry na jediné zatočení

Stejně jako u her od jiných výrobců si i na automatech od Thunderkicku můžete vytočit krásné sumy. V případě bláznivého automatu Esqueleto Explosivo je rozsah sázek stanoven od 2,5 až do 500 Kč a na jedno zatočení lze vyhrát až 350 tisíc. Blázniví růžoví sloni vám pak mohou ve hře Pink Elephants přihrát díky neskutečným 4 096 výherním kombinacím a bonusové hře na jediný spin skoro 205 tisíc.

Nepřehlédněte: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her

Možnost hrát s lákavým bonusem

A to nejlepší na závěr. Originální automaty z dílny vývojářského studia Thunderkick můžete klidně ještě dnes u Sazka Her protáčet s lákavým bonusem pro nové hráče. 300 Kč získáte jen za registraci (celou registraci zvládnete online z pohodlí domova), dalších až 5 000 Kč na vás čeká jako bonus za vklad.

Sazka Hry si své klienty zkrátka hýčkají, což dokazuje i fakt, že pro své klienty neustále připravují různé super akční nabídky, kterým se jen těžko odolává.

Tip → Chci začít hrát online automaty u Sazka Her s bonusem za registraci