3 důvody, proč sázet v mobilní aplikaci Fortuny

Kompletní nabídka kdykoli po ruce, řada vychytaných funkcí a jednoduché ovládání – to jsou hlavní přednosti mobilní aplikace od Fortuny.

Kompletní sázková nabídka

Nemusíte se bát, že byste v aplikaci nenašli nějaký svůj oblíbený sport či soutěž, na kterou rádi sázíte. Aplikace pro zařízení s operačním systémem Android či iOS obsahuje kompletní kurzovou nabídku včetně LIVE sázek, navíc ji máte po ruce kdykoli a kdekoli. Stačí mít připojení k internetu a můžete si vsadit cestou do práce, při čekání na autobus, nebo když se pozdě v noci vracíte z party. S mobilní aplikací od Fortuny jste pořád ve hře!


Vychytané funkce

V mobilní aplikaci od Fortuny najdete hned několika vychytaných a užitečných funkcí, která vám sázení v mobilu ještě zpříjemní. Na své herní konto se přihlásíte jediným dotykem, přímo v kurzové nabídce nejdete propracované sportovní statistiky a analýzy, díky Match trackeru máte dokonalý přehled o každé akci vybraného zápasu a s funkcí rychlosázky si vsadíte pouhými dvěma doteky. V aplikaci navíc máte možnost sledovat přímé sportovní přenosy a na případnou výhru či dostupné bonusy vás upozorní push notifikace.

Tip:
Sázení u Fortuny: Jaký typ online sázky vybrat?


Pohodlné a bezpečné sázení

Další velkou předností mobilní sázkové aplikace od Fortuny je to, že se velmi snadno ovládá. Pro někoho může být sázení v mobilu pohodlnější než na klasickém počítači či notebooku. Je to i tím, že aplikace je velmi přívětivá intuitivní. Vždy stačí jen pár doteků a máte vsazeno. Každý se s ní dokáže rychle naučit. Sázení v aplikaci je rovněž absolutně bezpečné, vaše sázky i peníze na herním účtu jsou vždy chráněny. V tomto směru nemusíte mít vůbec žádný strach.

-> Chci si založit herní konto u Fortuny a získat bonus až 400 Kč pro nové hráče