Tikety: Sázkař Tipsportu bere díky cash outu 4,5 milionu!

O mimořádně povedené sázkařské majstrštyky se v posledních dnech postarala dvojice tipérů Tipsportu. Dohromady shrábli bezmála 6 milionů.

Sázkař Tipsportu ze Slovenska s herní přezdívkou blacksnake zaměřil svoji pozornost na tenisový French Open. Z programu třetího kola prestižního grandslamu si vybral 7 duelů a ve všech případech věřil favoritům. Šestici tipů na přesný výsledek doplnil o jeden tip na počet gamů v zápase (celkový kurz 270,03). Jeho strategie mu vyšla dokonale a herní konto mu nabobtnalo o fantastickou výhru 1 394 975 Kč.

Vody v největší sázkařské komunitě pořádně rozčeřil tipér Sobbos. Akovku se 14 zápasy poslal do hry za symbolických 3 333 Kč. Možná výhra? Skoro 10 milionů! Sázkař si postupně úspěšně odškrtl třináct duelů, před tím úplně posledním využil cash out. A záhy se ukázalo, že měl doslova zlatou ruku. Toto rozhodnutí se mu královsky vyplatilo. Nizozemci totiž na slovenské půdě v přátelské utkání nevyhráli a sázkař se díky předčasně ukončenému tiketu může těšit z výhry 4 473 619 Kč! Kdyby nechal tiket dojet, neměl by nic.

„Když jsem to skládal, tak jsem Nizozemcům hodně věřil, ale pak zapracovaly nervy. Bylo to poprvé, co jsem cash out využil. Za tu dobu co sázím, jsem tuto možnost měl v nějaké smysluplné podobě asi čtyřikrát, ale nikdy jsem do toho nešel. Až nyní,“ svěřil se tipér Tipsportu se svojí strategií. „Shodou okolností jsem měl rozjetý jeden velmi podobný tiket na asi osm milionů, kde byl zápas Slovenska také. Ten jsem nakonec nechal dojet, ale nic z toho nebylo. Tak jako tak mám obrovskou radost. Je to moje životní výhra,“ dodal úspěšný tipér.

Chcete také sázet online s těmi nejvýhodnějšími kurzy u TipsportuÚčet si můžete snadno založit přes tento odkaz. Každý nový člen sázkařské komunity získá za úspěšnou registraci 150 Kč na ruku a následně může získat ještě vstupní bonus až 50 000 Kč!