101 Roulette – jak hrát online ruletu se stovkou čísel

Ve Fortuna Casinu si můžete nově zahrát zdarma i za peníze unikátní ruletu se stovkou čísel.

Přijde vám, že 37 čísel na klasické ruletě je prostě málo? Pak je pro vás jako stvořená nová hra s názvem 101 Roulette, kterou najdete v online casinu od Fortuny. Jde o zcela unikátní ruletu. Nenabízí jen 36 čísel a nulu, ale rovnou 100 čísel. K tomu navíc hned čtyři symboly pro nulu – srdce, káry, piky a kříže. Více čísel znamená daleko víc možností pro vaše sázky.

Sázet ale můžete samozřejmě i klasicky na červenou a černou, sudou a lichou či vysokou a nízkou tak, jak jste zvyklí z běžné rulety.

Tip:
Americká ruleta se dvěma nulami: Kde hrát online?

Jak hrát online ruletu 101 Roulette?

Ve Fortuna Casinu je nová ruleta k dispozici pro hraní zdarma za peníze. V samotné hře podáte sázku kliknutím na žeton požadované hodnoty a poté kliknutím na číslo, oblast čísla či některý z nabízených symbolů. Zvolená čísla se bíle zvýrazní, dokud neuvolníte myš. Možností máte celou řadu, všechny možné typy sázek jsou uvedeny v tabulce výher v nápovědě.

Navíc máte vždy po ruce i režimy „Šťastná čísla“ „Rychlé sázky“. Při aktivování prvního z nich se sázky automaticky umístí na všechna čísla na krajích a v rozích zvoleného čísla. Druhý režim zajistí umístění sázek na všechna čísla ve stejné řadě a ve stejném sloupci jako zvolené číslo. Oba režimy můžete mít zapnuté zároveň.

Tip:
Fortuna Casino: Vyzvěte kamarády na souboj v ruletě!

Nechybí pochopitelně ani standardní funkce jako „Zdvojnásobit“ – zdvojnásobí všechny sázky na stole, „Zpět“ – odstraní poslední podanou sázku a „Vymazat“ – odstraní všechny sázky na stole. Kliknutím na „Roztočit“ své sázky podáte, jakmile se kuličku v ruletovém kole zastaví, zobrazí se možnosti „Zdvojnásobit a roztočit“ – zdvojnásobí předchozí sázky a zahájí další hru a „Vsadit znovu a roztočit“ – podá stejné sázky jako v předchozím kole a zahájí další hru.

-> Založte si ve Fortuna Casinu účet a roztáčejte jako nový hráč kuličku v ruletě se stovkou čísel s bonusem až 25 000 Kč!